31-985  Kraków, ul. Gen. Karaszewicza – Tokarzewskiego 8      tel.: +48 12 645 06 07       biuro@tremo.pl       www.tremo.pl  

Spin мягкая мебель 01

 Lustra drogowe odporne na szron i zaparowanie 

Lustra drogowe służą do zwiększania widoczności na drogach, a tym samym do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Niestety często, szczególnie nocą i wczesnym rankiem, przez szron lub zaparowanie nie spełniają swojego zadania. Rozwiązaniem tego problemu są lustra nowej generacji, które dzięki nowatorskiej technologii nie ulegają oszronieniu i zaparowaniu. Układ akumuluje ciepło w ciągu dnia, a oddaje go nocą, bez pochłaniania prądu z zewnątrz. Na filmie widzimy dwa lustra, prawe lustro odporne na parę i szron oraz kontrolne standardowe po stronie lewej. Film pokazuje zachowanie się obu luster w 24 godzinnym cyklu.

Na filmie możemy zaobserwować także bardzo rzadkie zjawisko, kiedy lustro kontrolne po nocy uległo odszronieniu, a testowane lustro (odporne na szron i zaparowanie) na krótki czas zaparowało. Krótkotrwałe zaparowanie związane jest z dużą pojemnością cieplną układu i może wystąpić przy gwałtownym wzroście temperatury i wilgotności powietrza. Zjawisko to jest bardzo rzadkie i krótkotrwałe. Inni producenci nie przyznają się do tego traktując ten przypadek, jako marginalny.

Lustro okrągłe producent
Lustro odporne na szron i zaparowanie - producent
Lustro okrągłe
Lustro odporne na szron i zaparowanie - producent

Dane techniczne luster:
Lustra okrągłe U-18A
Typ lustra Wymiar tafli lustra (mm) Wymiar zewnętrzny (mm) Min. odległość obserwacji kątowej (m) Sklep
Akryl Ø 600 mm 600 700 9/12. kup teraz


Przeznaczenie do montażu w miejscach o ograniczonej widoczności dla kierowców, oraz uczestników ruchu zwłaszcza przy: skrzyżowaniach dróg i ulic osiedlowych, wyjazdach z posesji, przystankach komunikacji zbiorowej, ograniczonej widoczności na łukach dróg (torów) lub ulic, drogach wewnętrznych w zakładach produkcyjnych, obiektach handlowych itp. przystosowane do montażu na ustalonej wysokości,  minimum 2 m od poziomu chodnika (pobocza)
Czas realizacji: 48h

Technologia produkcji i certyfikaty:
- lustra wykonane zgodnie ze szczegółowymi warunkami technicznymi dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
- Aprobata wymagań technicznych Instytutu Transportu Samochodowego.
- Pozytywna opinia techniczna Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie

 Informacje kontaktowe

 Lokalizacja

Realizacja: aktru.pl autor portalu polfirms.pl | lustra drogowe 01